Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė DANESA įkurta 1998 metais Vilniuje. Firminių parduotuvių ir profesionalaus kolektyvo dėka, UAB Danesa gali pasiūlyti šiuolaikinius mados poreikius atitinkantį asortimentą, o didelės sandėliavimo patalpos leidžia palaikyti nenutrūkstamą atsargų tiekimą iš 50 užsienio ir mūsų šalies tiekėjų. Dauguma tiekėjų yra gamintojai, todėl siūlomi produktai geriausiai atitinka kokybės ir kainos santykį.

DANESA firminėse parduotuvėse parduodama daugiau nei 30'000 prekių ir galimybė užsisakyti prekes iš gamintojų pagal specialius užsakymus. Šiuo metu Jūs galite įsigyti įvairiausių rūšių audinių, siūlų, sagų, užtrauktukų, juostų, metalinės furnitūros, žirklių, buitinių ir pramoninių siuvimo mašinų ir jų detalių bei kitų siuvimo reikmenų. UAB Danesa turi savo sagų dažymo liniją bei poliesterinių sagų gamybos barą. Siūlome  įvairias siuvimo paslaugas: siuvame, taisome rūbus, aptraukiame sagas, įtaisome kniedes, įvairios graviravimo ir pjaustymo paslaugos...

DANESA pagrindinė vertybė – maksimalus klientų poreikių tenkinimas. Tai garantuoja kokybiškos prekės, dėmesingi ir kompetentingi darbuotojai. Klientai aptarnaujami taip, kad mielai sugrįžta dar kartą.

Platus aukštos kokybės prekių asortimentas už klientui palankiausią kainą bei visapusiškas pirkėjų poreikių tenkinimas – pagrindiniai tikslai, kurių įmonė siekia nuo pat pirmos savo gyvavimo dienos.

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje ir urmo prekybos centre Geležinio Vilko g. 2B, Vilniuje.

Danesa